خرید داکت پلاستیکی یا پی وی سی

راهنمای خرید داکت پلاستیکی یا پی وی سی PVC

داکت برق و شبکه محفظه ای برای عبور سیم و کابل است که از سیم ها در مقابل صدمات فیزیکی و مکانیکی محافظت می کند. داکت ها از جنس پلاستیک یا پی وی سی و فلز ساخته می شوند.

برای خرید داکت پلاستیکی باید توجه داشت که این داکت در دو دسته تولید می شود دسته اول از جنس پی وی سی فشرده و مرغوب می باشد که بسیار مناسب است و دسته دوم که برخی تولیدکنندگان غیرمعتبر آن را از جنس پلاستیک های ضایعات یا pvc ضایعات تولید می کند که هنگام استفاده در اثر برش توسط انبر ترک بر میدارد و کیفیت بسیار پایینی دارد. داکت های عرضه شده در این سایت از دسته اول می باشند و همه از شرکت های معتبری همچون ترانکینگ و داکت پلاستیکی البرز، ترانکینگ و داکت سوپیتا، داکت رعد و داکت و ترانکینگ دانوب می باشند.

لازم به ذکر است در این مقاله قیمت داکت پلاسنیکی را بررسی نخواهیم کرد.

خرید اینترنتی داکت پلاستیکی یا پی وی سی

امروزه همانند سایر کالاها خرید داکت پلاستیکی به صورت اینترنتی و آنلاین هم صورت می گیرد مانند همین سایت که شما می توانید قیمت انواع داکت و ترانکینگ با کیفیت را استعلام نموده و پس از بررسی و مقایسه اقدام به خریدی مطمئن بنمایید.

با خرید اینترنتی داکت دیگر نیاز نیست شما حضوری به بازار لاله زار رفته و وقت خود را صرف طی مسیر و سرزدن به مغازه های مختلف کنید و همه کارها با جستجو در موتورهای جستجو همچون گوگل و در نهایت بازدید از سایت فروشنده داکت و ترانکینگ مورد نظر شما انجام میشود.

برای خرید داکت سوپیتا میتوانید مقالات دیگر سایت ما را ببینید و اطلاعات کاملتری راجع به آن به دست آورید.

خرید اینترنتی داکت پلاستیکی

راهنمای خرید انواع داکت دیواری

داکت ها در انواع مختلفی تولید شده اند. جهت خرید داکت های دیواری باید بدانید که حداقل سه نوع داکت دیواری در بازار موجود می باشد:

  1.  داکت ساده یا داکت خانگی که با نام داکت معمولی هم شناخته می شود.
  2. داکت پارتیشن دار که در داخل آن قطعه ای به نام پارتیشن، فضای آن را به دو یا چند قسمت مختلف تقسیم می کند. این نوع داکت برای عبور دادن همزمان کابل های برق، شبکه و تلفن به کار می رود که از ایجاد نویز الکترومغناطیسی بر روی کابل های شبکه و تلفن جلوگیری می کند.
  3.  داکت قرنیزی که در پایین دیوار به عنوان قرنیز استفاده میشود.

برای خرید داکت پی وی سی PVC همچنین بدانید چنانچه از جنس پی وی سی فشرده باشد داکت در مقابل درجه حرارت بالا هم مقاوم خواهد بود.

خرید انواع داکت دیواری

خرید داکت پلاستیکی شیار دار و کف خواب

دیگر انواع داکت پی وی سی PVC عبارتند از:

  1. داکت کف خواب یا داکت کفی یا زمینی که روی کف محیط نصب می شود و معمولاً ارتفاع کمتری نسبت به سایر انواع داکت دارد، علت این ارتفاع کم ایجاد مزاحمت کمتر برای عبور و مرور افراد می باشد و همچنین سطح روی آن به شکل یک نیم دایره می باشد.
  2. داکت شیاردار یا داکت صنعتی یا داکت تابلویی که خریداران این نوع داکت از آن در تابلوهای برق فشار قوی و فشار ضعیف به منظور سازماندهی کابل ها استفاده می کنند درب داکت صنعتی به صورت قفل شونده طراحی میشود.

همچنین ترانکینگ ها در سایزهای بزرگتر این امکان را به ما می‌دهد که علاوه بر عبور سیم و کابل بتوانیم ماژول هایی مثل پریز و کلید برق، پریز شبکه و پریز تلفن را هم روی آن نصب کنیم و دیگر نیازی به کنده کاری دیوار برای نصب آنها نداشته باشیم.

خرید داکت کف خواب

بررسی انواع سایز داکت برق

داکت برق در سایزها و اندازه های مختلف تولید می شود به عنوان مثال داکت ساده شرکت البرز تنها در ۲۰ سایز مختلف ساخته شده است مثلاً داکت ۴۰ در ۲۵ میلی متر یعنی این داکت دارای عرض ۴۰ و ارتفاع ۲۵ میلیمتر است و همچنین به آن داکت نمره ۴ هم می توان گفت به این علت که عرض آن ۴ سانت است.

در جدول زیر ۲۰ سایز مختلف داکت ساده البرز و الوند را می توانید ببینید:

انواع سایز داکت ساده و شیاردار البرز
ردیفارتفاع (میلیمتر)عرض (میلیمتر)نمره داکتداکت ساده البرزداکت شیاردار البرز
۱۱۱۱۱داکت ۱.۱دارد
۲۱۰۱۵داکت ۱.۵دارد
۳۱۶۱۶داکت ۱.۶دارد
۴۱۸۱۸داکت ۱.۸دارد
۵۲۰۲۰داکت ۲دارددارد
۶۲۰۲۵داکت ۲.۵دارددارد
۷۳۰۳۰داکت ۳دارددارد
۸۴۰۳۵داکت ۳.۵دارددارد
۹۲۵۴۰داکت ۴دارد
۱۰۴۰۴۰داکت ۴دارد
۱۱۴۰۴۵داکت ۴.۵دارددارد
۱۲۳۰۵۰داکت ۵دارد
۱۳۴۰۵۰داکت ۵دارددارد
۱۴۴۰۶۰داکت ۶دارددارد
۱۵۴۰۹۰داکت ۹دارددارد
۱۶۴۰۱۰۰داکت ۱۰دارد
۱۷۶۰۳۵داکت ۳.۵دارددارد
۱۸۶۰۴۵داکت ۴.۵دارددارد
۱۹۶۰۶۰داکت ۶دارددارد
۲۰۶۰۹۰داکت ۹دارددارد

خرید داکت ساده از کجا؟

برای خرید داکت ساده به راحتی می توانید نام آن را به همراه شرکت سازنده در موتور جستجوی گوگل جستجو کنید و به سایت های پیشنهاد شده سری بزنید با مقایسه قیمت های آنها و بررسی کیفیت آنها در نهایت فروشنده مورد نظر خود را انتخاب کنید، با این روش خرید داکت PVC به سادگی انجام میشود و شما در زمان کمتری به نتیجه می‌رسید. یا به شکل سنتی میتوانید به بازار برق در خیابان لاله زار مراجعه کنید و با صرف وقت بیشتر از مغازه های مختلف فروشنده داکت در آن بازدید نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول با ما در تماس باشید:
مشاوره و فروش: محبی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۰۲۷۱۵۲۵۶۴
ایمیل:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

click to call