خرید داکت قرنیزی از کارخانه

خرید داکت قرنیزی با قیمت کارخانه

برای اینکه داکت را با قیمت عمده اش بخرید یعنی برای خرید داکت قرنیزی با قیمت کارخانه مهمترین مسئله میزان حجم خرید شماست که باید از یک حداقل بالاتر باشد و این کاری است که ما در وب سایت بازار داکت (همین سایت) برای انجام آن آماده ایم، در ادامه مقاله، توجه شما را به نکات دیگری که هنگام خرید عمده داکت برق با قیمت تولیدی و به خصوص داکت قرنیزی باید مورد توجه هر خریداری باشد جلب میکنم.

انواع سایز داکت قرنیزی

همانطور که میدانید داکت یا کانال برق، محفظه ای پیش ساخته هستند که میتوان از آن روی دیوار، کف و یا سقف استفاده کرد تا هم از کابلها محافظت کند و هم ظاهر زیبایی ایجاد کند.

داکت های قرنیزی یک مزیت را به دو مورد فوق اضافه میکند و آن مزیت این هست که دیگر کسی متوجه عبور سیمها نمیشود چرا که این نوع داکت و ترانکینگ نقش قرنیز را در واحد مسکونی یا اداری مربوطه ایفا میکند.

قرنیزها در پایین دیوار قرار دارد و از جنس سنگ، گچ یا چوب می‌باشد البته وقتی صحبت از داکت قرنیزی باشد جنس پی وی سی (pvc) هم انواع جنس قرنیز اضافه میشود.

اندازه و سایز داکت قرنیزی مثل داکت ساده چندان متنوع نیست به عنوان مثال داکت قرنیزی البرز تنها در سه سایز ۳۰ در ۱۵میلیمتر، ۴۵ در ۱۵ میلیمتر و ۲۰ در ۷۰ میلیمتر تولید شده است و در بازار  موجود است.

انواع سایز

مقایسه قیمت داکت قرنیزی با قیمت داکت دیواری

قیمت داکت قرنیزی در مقایسه با قیمت داکت دیواری با توجه به این که در سایزهای محدود تری تولید میشوند نسبت به داکت های ساده، محدوده کوچکتر و مقداری گرانتر را تشکیل میدهد. بعضی کارخانه ها داکتهای قرنیزی با قابلیت  نصب پارتیشن را تولید میکنند که داشتن این ویژگی به قیمت تمام شده داکت و ترانکینگ قرنیزی می افزاید.

نکته دیگری که در مورد قیمت تعیین کننده است رنگ داکت است، داکت قرنیزی سفید و داکت قرنیزی طرح چوب هر کدام قیمتهای متفاوتی دارند. داکت سفید را میتوان در کنار دیوارهای رنگ روشن به خوبی استفاده کرد اما داکت طرح چوب که بازار پسندی بیشتری دارد در نتیجه قیمت بالاتری هم دارد.

برچسب قیمت

فروش داکت قرنیزی طرح چوب

جنس اغلب داکتهای قرنیزی موجود در بازار برق و شبکه ایران، پی وی سی (pvc) میباشد ولی با توجه به بازار پسندی قرنیزهای چوبی، شرکتها اقدام به تولید داکت قرنیزی پی وی سی به رنگ و طرح چوب کرده اند که علاوه بر عبور دادن کابلها از آن، یک قرنیز طرح چوب هم در دکوراسیون منزل یا محل کار شما خودنمایی میکند.

همچنین داکتهای قرنیزی رنگ چوب میتوانند قابل پارتیشن بندی هم باشند تا در صورت نیاز به عبور همزمان کابل برق و کابل شبکه یا تلفن، آنها را در پارتیشنهای متفاوتی قرار دهیم تا از ایجاد نویز کابلها روی یکدیگر جلو گیری کنیم.

طرح چوب

چه زمانی از ترانکینگ قرنیزی استفاده کنیم؟

اما در چه شرایطی میتوانیم از ترانکهای قرنیزی استفاده کنیم؟ زمانی که علاوه بر نیاز به کانالی برای عبور کابلها نیاز به ماژولهایی مثل کلید و پریز هم داریم باید از ترانکینگ ها استفاده کنیم. ترانکینگ یا ترانک با پرداخت هزینه ای بیشتر این امکان را فراهم میکند که در صورت کم بودن تعداد کلید و پریزهای موجود در اتاق، این کمبود را جبران کرده و همچنین به ایجاد ظاهری شکیل و زیبا در واحد مسکونی یا اداری شما کمک شایانی کند.

جهت خرید عمده داکت قرنیزی میتوانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

[sc name=”tamas-1″]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.